O nás

Skupina CT Project

Představujeme Vám skupinu CT Project skládající se ze stavebních společností CT Project s. r. o. v České republice, CT Project Slovakia s. r. o. na Slovensku a servisní organizace CT Project servisní s.r.o.

Hlavním předmětem činnosti těchto společností je provádění prací speciálního zakládání a souvisejících stavebních činností. Společnost staví na dlouholetých zkušenostech svých klíčových spolupracovníku, kteří se podíleli na realizaci významných zakázek v oblasti speciálního zakládání jako např. Podzemní garáže u Janáčkova divadla v Brně, Parkovací dům Centrum v Českých Budějovicích, R2 obchvat Žiar nad Hronom, Dálnice D1 Jánovce – Jablonov, Dálnice D1 Fričovce – Svinia, Dálnice D3 Tábor – Veselí nad Lužnicí, Elektrárna Ledvice apod.

Našim zákazníkům umíme nabídnout kvalitní službu v podobě optimalizace řešení jejich zadání, rychlé realizace a spolehlivost při realizaci středních a větších projektů. Chceme být zákazníkovi spolehlivým partnerem, protože v tom spatřujeme hlavní přidanou hodnotu k vlastnímu produktu, který nabízíme (tzv. koncept „design & build“).

V portfoliu našich činností je komplexní provádění všech druhu prací v oboru speciálního zakládání a monolitických konstrukcí včetně projektových řešení. Cílem je optimalizovat a nalézt nejvhodnější technické řešení na konkrétní zadání při zohlednění preferencí zákazníka, ať již z pohledu ceny či termínu.

Skupina CT Project disponuje dostatečnou výrobní kapacitou – strojními zařízeními pro provádění velkoprůměrových vrtů různými technologiemi (piloty průměru 630 mm až 1500 mm do dl. 35 m, zápory), maloprofilových vrtů (mikropiloty, kotvy, hřebíky, mikrozápory) a tryskové injektáže.

O nás

Pojišťovací služby poskytuje:

O nás

Zaujala Vás naše nabídka?

Přejít na kontakty  

Neváhejte se na nás obrátit a napište nám

Webdesign

© 2023 CT Project